Gimė 1968 m. kovo 17 Vilkaviškyje. 1986 m. baigė Alytaus 1-ąją vidurinę mokyklą (šiuo metu – Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla). 1996 m. mokėsi Vilniaus universiteto Medicinos fakultete, gydytojo-pediatro specialybės. 1999 m. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete įgijo vaikų ir paauglių psichiatro specialybę.
2008 m. baigė ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, vadybos ir ekonomikos magistrą.
1997-1999 m. dirbo Respublikinėje universitetinėje ligoninėje Vaiko raidos centras, pavaduotoju, Vaikų telefono linijos (dabar – Vaikų linija) vadovu, yra vienas iš įkūrėjų.
1999 – 2005 m. buvo Respublikinės universitetinės ligoninės Vaiko raidos centro direktorius.
Nuo 2008 – 2020 m. Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras, vaikų ir paauglių psichiatras, 2005-2007 m. Klaipėdos priklausomybės ligų centro vadovas (vyriausiasis gydytojas).
Iki 2020 m. lapkričio mėn. – VšĮ „LIONS QUEST Lietuva“ direktorius. Pagrindinė veikla – darbas su mokyklomis, pagalba bendrojo lavinimo mokykloms diegiant pilietiškumo, žalingų įpročių, socialinio ir emocinio ugdymo programas. Socialinio ir emocinio ugdymo programų instruktorius; krizių intervencijos ir savižudybių prevencijos programos, skirtos skubios pagalbos medicinos darbuotojams, vienas iš kūrėjų ir instruktorių; buvęs įvairių visuomeninių ir nevyriausybinių organizacijų narys, valdybos narys ir vadovas. Svarbiausios domėjimosi sritys: socialinio ir emocinio ugdymo turinio integravimas į mokyklos gyvenimą, siekiant aukštų vaikų akademinių pasiekimų; vaikų ir paauglių psichikos sveikata, psichikos sveikatos sąsajos su švietimo sistema; krizės ir krizių įveika; vaikų teisių apsauga; sveikatos ir švietimo sistemų vadyba.
Mėgsta skaityti, keliauti su šeima, domisi šiuolaikinėmis technologijomis. Moka anglų, prancūzų, rusų kalbas. Augina šešis vaikus.
2020 m. tapo politinės partijos, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, nariu.
Yra knygų „Ką gali mokytojas“, „Dėmesio: paauglystė“, „Būk vyras“ bendraautoris.

Šaltiniai:

  1. Adomavičienė, L. Seimo naujokas Slušnys – apie savo vaidmenį Garliavos istorijoje ir norimą ministro postą. 2020. Prieiga internete https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1269984/seimo-naujokas-slusnys-apie-savo-vaidmeni-garliavos-istorijoje-ir-norima-ministro-posta
  2. Linas Slušnys. Prieiga internete https://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=35299&p_k=1&p_a=498&p_asm_id=84622
  3. Linas Slušnys. Prieiga internete https://almamaster.lt/linas-slusnys/
(Visited 28 times, 1 visits today)

Comments are closed.

Close Search Window