Gyvena Rožių 15-2, Kybartai
El. paštas neugodless@gmail.com
Tel.: 863892937

Gimė 1988 m. spalio 7 d. Kybartuose. Baigė Kybartų Kristijono Donelaičio gimnaziją. Nuo pat mažumės piešė, užsiėmė įvairiais rankdarbiais. Paauglystėje ypač susidomėjo kūno menu, grafika, pamilo liniją ir tašką, ypač juodą spalvą baltame fone. Vėliau atsirado naujų pomėgių. Susidomėjo kinu, rašymu. Parašė kelis straipsniu į laikraščius, rašė knygas. Visada traukė fantastika, pasireiškianti jos mene, kuriame ryškus siurrealizmas, simbolizmas, realizmas, kaip ir jos mėgstamos dailininkės ir įkvėpėjos Frida Kahlo darbuose.
Surengė dvi parodas: 2013 metais Velykinių atviručių parodą „Ridenam kiaušinius“ ir 2015 m Valentino dienai skirtų atviručių parodą „Meilė nugali viską“. Taip pat yra dalyvavusi Vilkaviškio Kultūros centro rengiamoje žiemos mugėje, savanoriavusi Didvyžių socialinės globos namuose, ten vedusi piešimo pamokas neįgaliesiems.

Pirmųjų darbų atsiradimui įtakos turėjo meniška aplinka. Jos motina, senelė ir tetos, taip pat meniško sielos moterys, gražiai audė, siuvo ir piešė. Pirmasis įkvėpimas gimė gamtoje, mat menininkei ypač patinka gamtos motyvai, ornamentai, ypač – gėlės.
Užsiima įvairiomis meno rūšimis: atviručių gamyba, paveikslų piešimu, žaislų gamyba, lipdo iš plastilino, modelino, neria, mezga, piešia ant kūno ir kt.
Taip pat domisi Černobylio katastrofos istorija, išskirtinių žmonių biografijomis, flora ir fauna, homeopatija.
Dirbdama naudoja įvairias priemones – želinius tušinukus, baltą ir spalvotą popierių, molį, siūlus, plaukų dažus, laką ir kt.

(Visited 64 times, 1 visits today)

Comments are closed.

Close Search Window