Esu Deimantė Povilaitytė. Gimiau 2002 m. kovo 20 dieną, tad pagal zodiako ženklą esu žuvis. Sakoma, šio ženklo atstovai yra gabūs menininkai arba gydytojai. Kol kas išsipildė pirmoji teiginio pusė.
Mokausi Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijoje nuo 2008 metų. Puikių mokymosi rezultatų pasiekiu nuo pat 1 klasės, o 2016 m. tapau Lietuvos Maximaliste ir gavau stipendiją 2016-2017 mokslo metams.

Artimi ir kiti žmonės mano sugebėjimus mene pastebėjo jau nuo pat mažens, o pati savo piešimo pradžia laikau 10-tųjų gyvenimo metų pabaigą, kuomet nupiešiau pirmąjį nespalvotą Angelinos Jolie portretą. Tuo metu jis atrodė labai gražus ir pavykęs! Nuo to laiko piešiau vis dažniau, ypač pamėgau piešti įžymius žmones nespalvotais pieštukais. Po trijų metų, vadinasi, sulaukusi 13 metų jaučiau, kad noriu išbandyti kažką naujo ir kiek neįprasto, supratau, kad atėjo laikas „plaukti“ į platesnius vandenis. Norėdama savo darbus parodyti didesnei ir įvairesnei žmonių grupei, susikūriau piešinių puslapį Facebook‘e (Deimantė P. art → fb.com/deim.art). Pradėjau piešti ir spalvotai, taip pat nuo portretų perėjau prie daiktų piešimo. Yra tekę priimti ir portretų užsakymų. Žinoma, šiomis sritimis neapsiriboju, turiu daugybę naujų tikslų ir idėjų, tik viskam reikia laiko.
Mokausi piešti tik pati iš savęs, manau, kad būtent taip galima pasiekti geriausių rezultatų. Stebiu savo ankstesnių darbų klaidas, stengiuosi jų nekartoti kituose, taip pat priimu kritiką iš kitų žmonių (o jos būna tikrai daug!). Bet gražūs žodžiai viską atperka ir motyvuoja tolimesniems darbams.
Taip pat esu įvairių piešinių konkursų prizinių vietų laimėtoja, o 2016 metais savo jėgas išbandžiau Baltijos šalių talentų konkurse ir visiems įrodžiau savo talentą – tapau prizininke!
Galiu drąsiai teigti, kad menas yra mano pomėgis, aistra ir visas gyvenimas!

(Visited 19 times, 1 visits today)

Comments are closed.

Close Search Window