Popieriaus karpytoja
Gyvena Leitmargių km. Pilviškių sen. Vilkaviškio raj.
El.paštas bernadetavaiciuniene@gmail.com
Tel. +370685194937

Gimusi ir augusi Vilkaviškyje, meniškos sielos moteris, nuo mažų dienų tryško noru kurti, tobulėti, džiuginti savo darbais tiek artimuosius, tiek draugus. Jau būdama penkerių drąsiai ėmė tiek adatą, tiek žirkles. Visos lėlės buvo padabintos, namų langai išpuošti. Nors gyvenimas susiklostė ne taip, kaip norėjosi, ji nenuleido rankų. Nepavykus įstoti į išsvajotą dailės akademiją, jauna mergina įsidarbino floristikos salone, tačiau meniška prigimtis taip ir neužgeso. Augančią asmenybę fantazija nešė vis toliau. Gimdavęs noras piešti, siūti, karpyti, tapyti, puošti namų interjerą netrukdavo būti įgyvendintas.

Dviejų nuostabių mergaičių mamai nepatinka kasdieninė rutina, todėl kuriant norisi išskirtinumo, savitumo, kiekvieną kūrinį stengiasi sukurti skirtingą, vis išmėginti kažką naujo. Jei nutinka taip, kad pačiai darbas nepatinka, tuomet palieka jį iki tol, kol ateis laikas idėjai, ką daryti toliau. Daro tik tai, kas patinka ir tik tada kai yra įkvėpimas.
Kai kam tai gali atrodyti kaip darbas, bet jai tai hobis, kuris atpalaiduoja, išlaisvina. Todėl gimsta poreikis ieškoti kažko naujo, pasisemti minčių ir idėjų užsienio šalyse ir, žinoma, pasidalinti savo kūryba su kitais. Viso to pasekoje pradėjo kurti erdvinius karpytus šešėlinius paveikslus-dėžutes, kuriose yra įmontuojamas ir apšvietimas.

(Visited 14 times, 1 visits today)

Comments are closed.

Close Search Window