Adresas: Lauko 17, Klausučių km, Vilkaviškio raj.
El.paštas: ina0320@gmail.com

Gimiau 1974 m. kovo 20 d. Klausučių kaime, Vilkaviškio rajone. Čia gyvenu ir dabar.
Studijavau finansų ekonomiką tuometinėje Kauno aukštesniojoje ekonomikos mokykloje. Jau daug metų dirbu pardavėja kaimo parduotuvėje. Nors baigiau tiksliuosius mokslus, esu gana meniškas žmogus – šią savybę, manau, paveldėjau iš tėvų. Mano tėtis mėgsta kurti eilėraščius, jaunystėje grojo akordeonu. Na, o iš mamos paveldėjau malonumą.. gaminti saldumynus. Prisimenu, jau vaikystėje man būdavo įdomu stebėti, kaip mama kepa grybukus, pyragus ir padėti jai.
Gimus dukrai, savo pomėgį atradau iš naujo. Pradėjau nuo tortų kepimo dukros gimtadieniams, kitiems šeimos nariams. Kalėdų proga pabandžiau artimųjų dovanoms iškepti Kalėdines eglutes, ir pavyko! Iš pradžių bandžiau prisiminti senus receptus vartydama savo užrašų knygelę iš vaikystės. Prisimenu, radau seną močiutės ranka rašytą grybukų receptą. Vėliau receptų pradėjau ieškoti knygose, žurnaluose, internete. Ir tai tęsiasi jau 10 metų. Man patinka tobulinti kepamų saldumynų skonį, atrasti savo „pagerintą“ receptą. Labai patinka ir puošti savo kepinius.

Aš manau, jog savo kepiniais nudžiuginu visą savo šeimą ir giminaičius. Atėjus kokiai šventei ir kaimynai kartais paprašo ką nors iškepti – grybukų ar skruzdėlyną. Kaimo bendruomenės šventei taip pat buvau iškepusi didžiulį tortą. Tačiau saldumynų kepimas kol kas man tik hobis. Niekada neatsibosta kepti gardumynus, nes tai ne tik skanu, bet ir gražu – tarsi kūryba.

(Visited 14 times, 1 visits today)

Comments are closed.

Close Search Window