Tel. 8 616 48445

Esu Jolanta Kalavinskienė, gimiau 1966 m. liepos 23 d. Vilkaviškyje, mokiausi V. Vitkausko vidurinėje mokykloje (dabar „Aušros“ gimnazija), baigiau Marijampolės prekybos mokyklą, vėliau įstojau į Kauno kooperacijos technikumą, ten įgijau maisto paruošimo technologės specialybę. Dirbau Vilkaviškio VMĮŪS. Atėjus Nepriklausomybei, nebeliko visuomeninio maitinimo įmonių, likau be darbo. Visada patiko graži ir sutvarkyta aplinka, želdiniai. Todėl savo malonumui ir žinių gilinimui įstojau į Kauno kolegiją Kraštovaizdžio fakultetą ir baigiau želdinių dizaino studijas, įgijau želdinimo inžinieriaus technologo kvalifikaciją.
Auginant ir besidomint augalais, floristika, pradėjau iš jų gaminti puošmenas Kalėdoms, stilizuotas eglutes, vainikus, karkasus. Nuo jaunystės mėgstu skaityti knygas, piešti, megzti.
Na, o gimus labai ilgai lauktai dukrai, vėl prisiminiau, kad esu maisto paruošimo technologė ir pradėjau kepti jos gimtadieniams tortus, kalėdinius meduolinius namelius, eglutes, meduolius, juos puošti, dekoruoti. Susikūriau savo maisto receptų tinklaraštį – blog’ą www.viskopotrupineli.blogspot.com. Turiu daugybę mielų sau užsiėmimų, mezgu riešines, kuriu ir siuvinėju atvirukus, knygų skirtukus, kiekvieną kartą išbandau kažką naujo, atrasto interneto platybėse. Pastaruoju metu, Alvito bendruomenėje susibūrus aktyvių moterų grupelei, užsiimame įvairiausia veikla, gaminame ir puošiame savo aplinką, namus.

(Visited 84 times, 1 visits today)

Comments are closed.

Close Search Window