Popieriaus karpytoja.
Gyvena Kęstučio 1, Gižai, Vilkaviškio raj.
El.paštas abraitienezivile@gmail.com
Tel.: 863610950

Esu Živilė Jaseliūnaitė-Abraitienė. Gimiau ir augau Vilkaviškio raj. Gižų km., baigiau Gižų vidurinę mokyklą. Vėliau studijavau Marijampolės aukštesniojoje žemės ūkio mokykloje ekonomikos specialybę, taip pat Marijampolės kolegijoje baigiau socialinio darbo bakalaurą. 12 metų gyvenau ir dirbau Danijoje.

Nuo 2014 grįžau į Lietuvą, tačiau savo ateities Lietuvoje neįsivaizduoju, tai tik laikinas stabtelėjimas Lietuvoje. Menais pradėjau domėtis dar vidurinėje mokykloje. Susikūrus grupei „Sėjinis“ pradėjau intensyviau įsitraukti į karpinius ir prisiminti lietuviškąsias tradicijas. Šiuo metu esu labiau pasinėrus į tekstilės darbus. Gaminu knygeles vaikams. Gimus mažyliui visada norėjosi netradicinio, kitokio žaisliuko, taip gimė idėja kurti tekstilines lavinimo knygeles. Dar vienas iš pomėgių – graviravimas ant stiklo, deginimas ant medžio.
Kantrybės išmokau iš mamos, ji gražiai siuvinėja, sesuo – mezga. Na, o to, kas man patiko, mokiausi pati, savarankiškai, šiek tiek padėjo internetas ir karpytojų klubo vadovė Virginija Armanavičienė.

(Visited 3 times, 1 visits today)

Comments are closed.

Close Search Window